Порівняти товари (0)

Англійський камін - аристократичний акцент в інтер'єрі будинку

У холодну пору року приємно повернутися в будинок, де панує атмосфера затишку і комфорту. Саме наявність каміна в будинку забезпечить вам тепло і спокійний вечірній відпочинок під легкий шум потріскуючого полум'я.

Якщо ви хочете надати вашій оселі індивідуальності і особливого шарму, обов'язково встановіть англійський камін - стильний елемент інтер'єру, що підкреслює ваш неабиякий смак та заможність.

Каміни в англійському стилі на сучасному ринку займають особливу нішу. Їх часто відносять до елітної категорії, оскільки вони виглядають благородно і аристократично.

Перед встановленням каміна обов'язково зверніть увагу на такий важливий елемент, як портал. Це облицювання, яке встановлюється навколо топки для додання їй естетичного і закінченого зовнішнього вигляду. Сучасні облицювання порталу англійського типу - нестаріюча класика для тих, кому до вподоби аристократизм і практичність. Їх дизайн не містить нічого зайвого, а для декоративного оздоблення використовуються колони, характерні для вікторіанської епохи.

Інтернет-магазин «ТеплоКрам» пропонує вам великий вибір порталів в класичному англійському стилі. Широкий модельний ряд складається з порталів різної ширини, висоти і глибини. Тут ви можете недорого купити декоративний камінний портал класичного дизайну в різних колірних варіаціях і облицювання з доставкою не тільки в Київ, але і в інші міста України.

Портал англійського типу: стилістичні особливості

Інтер'єру будинку в англійському стилі притаманні строгість і витонченість, простота і аристократичність, в ньому ефектно поєднуються лаконічні лінії і вишукані декоративні елементи.

У таких будинках часто встановлюють камінні портали в класичному виконанні: вони мають строгі форми і якусь фундаментальність. Тут переважає консервативний тон і натуральні матеріали.

Класичні портали для камінів мають П-подібну конструкцію і, як правило, наділені відкритою топкою, тому як в давні часи в Англії закриту топку ще не використали. Сьогодні класичні англійські каміни мають два види топки:

  • відкрита - перед такою топкою встановлюють захисний екран;
  • закрита - має дверцята з кварцового скла, яка робить її безпечною;

Класичному камінному порталу англійського типу характерна мармурова, кам'яна, черепашкова або чавунна обробка. Тут доповненням часто служать строгі колони, античні барельєфи, елементи різьблення і різні скульптурні композиції.

Над порталом розташована об'ємна полиця, на якій можуть стояти статуетки, книги, годинник і свічники - вони доповнюють зовнішній вигляд каміна і мають функціональне значення.

Типи конструкцій порталу під камін

Якщо ви визначилися зі стилем порталу, то вам варто вибрати тип конструкції каміна і спосіб його встановлення. Розрізняють наступні конструктивні типи:

Вбудовувані - монтуються в стінну нішу або колону. Основні частини каміна (димохід, топка) знаходяться в стіні. Такий тип краще проектувати в процесі будівництва будинку. Перевагою вбудованої конструкції є мінімальне використання площі, що дуже цінно для невеликих приміщень.

Пристінні - каміни такого типу облаштовуються уздовж стіни і вимагають додаткового місця. Їх основною перевагою є примикання до стіни, не проникаючи в її конструкцію. Ці каміни - класичний варіант для великих кімнат.

Кутові - найбільш популярні і красиві типи камінів. Їх встановлюють в кінці діагоналей приміщення, що економить корисну площу кімнати. Встановлення кутового каміна не складне: димар вбудовується в одну з прилеглих стін. Такий камін виглядає елегантно і функціонально, до того ж він здатний якісно опалювати кімнату.

Класичні прямі камінні портали в англійському стилі зазвичай розраховані на вбудовану конструкцію топки. У нашому магазині також ви можете підібрати і купити кутові портали для камінів англійського типу з уже готовою обробкою, виконаною з різних облицювальних матеріалів.

Види облицювання порталів в англійському стилі

Для обробки порталів для каміна використовують практичне кам'яне облицювання. Такі обробки є довговічними і стійкими до різкої зміни температур, вони мають щільну структуру, теплоємність, вогнетривкі, не вбирають вологу і абсолютно не вибагливі у догляді.

Крім виняткових характеристик в експлуатації, англійські портали з натурального каменю виглядають естетично і гармонують із загальною стилістикою інтер'єру.

Виготовляють камінні портали з каменю різноманітних порід. Таких як:

  • Мармур - цю породу використовують для елітної обробки камінів. Вона буває різних кольорів: бежева, зелена, чорна і синя. Облицювання з мармуру має характерні прожилки в текстурі, що додають їй шарму та вишуканості. Мармурові портали мають П-подібну форму і різблені колони.
  • Онікс - різновид мармуру, смугастого забарвлення. Така обробка має гарні переливи, що робить портал унікальним і неповторним. Каміни з оніксу прикрасять будь-який будинок і підкреслять його благополуччя.
  • Ракушняк (або піщаник) - пористий матеріал, який зберігає свою структуру після полірування. Ця властивість каменю допускає проникнення сажі і кіптяви в поверхневий шар обробки. Однак це недороге облицювання має цікаву і незвичайну структуру і хороші теплоізоляційні властивості.
  • Базальт і граніт - гірські породи відрізняються своєю довговічністю і солідністю. Таке облицювання камінів вважається надійним і монументальним, успішно застосовується в будь-яких архітектурних стилях.

Слід зазначити, що найбільшою популярністю користуються камінні портали з мармуровим облицюванням, тому що цей матеріал не втрачає свій первісний вигляд і колір протягом тривалого часу і відмінно зберігає тепло.

Портали для камінів англійського типу будуть прекрасним рішенням для вашого будинку і зроблять його дизайн аристократичним. Купуйте відповідний для вас варіант порталу в нашому магазині, його ціна і якість вас приємно здивують.