Порівняти товари (0)

Пелетні печі - сучасне опалювальне обладнання по вигідній ціні

Вибрати відповідне обладнання для опалення будинку буває досить складно. Якщо Ви шукаєте малогабаритний пристрій, то рекомендуємо переглянути пелетні печі. Вони функціонують на спеціальному гранульованому, спресованому деревному паливі, а також забезпечують просте й економне використання. Такі опалювальні пристрої складаються з двох елементів:

  • Камери - в ній відбувається процес горіння палива.
  • Спеціального відсіку для надходження спресованих гранул.

Печі пелетні функціонують за допомогою надходження гранульованого палива в топкову камеру. Автоматичне керування дає можливість налаштувати оптимальний режим роботи. Купити пелетні печі можна в інтернет-магазині Teplokram. У нас представлені якісні опалювальні каміни від надійних виробників за сприятливими цінами.

Пелетні печі: тепло і затишок в кожній домівці

Пелетні печі для опалення характеризуються безліччю переваг:

  1. Такі каміни оснащені добре продуманим, повністю автоматизованим керуванням. Великий набір функцій дозволяє налаштувати піч, виходячи із конкретних потреб.
  2. Пічки для опалення здатні функціонувати тривалий час в автоматизованому режимі без дозаправки.
  3. Паливо практично повністю згоряє. Продукується невелика кількість золи.
  4. Пелетні печі відрізняються привабливим, сучасним дизайном і невеликими габаритами, що дозволяє розташувати дану піч в приміщення будь-якого розміру.
  5. Готова пелета характеризується низькою вологістю і високою щільністю. Для стабільного процесу горіння ці показники грають важливу роль. При низькій вологості палива, теплова енергія виділяється в більших кількостях. Таким чином, значно збільшується коефіцієнт корисної дії опалювальної системи.

Якщо розглядати кількість енергії, яка виділяється при згорянні палива, то навіть дешеві пелети краще, ніж дрова. Саме тому, в багатьох європейських країнах печі пелетні користуються великою популярністю для опалення домівки. Такі печі також, являються чудовим декоративним елементом інтер'єра. Через скляні дверцята можна милуватися полум'ям.

Створити атмосферу тепла і затишку можна з допомогою практичних, стильних функціональних пелетних печей, які Ви знайдете на нашому сайті. В зручному онлайн-каталозі представлені печі пелетні в різних колірних рішеннях. Ви зможете підібрати піч для опалення, яка ідеально впишеться в інтер'єр приміщення. А ми відправимо Ваше замовлення в будь-яку точку України.