Порівняти товари (0)

Опалювально-варильні печі для дому MBS (МБС)

Опалювальні печі MBS (МБС) - це один із найяскравіших представників на ринку України, який представляє печі опалення на дровах. Сталеві буржуйки MBS (МБС) - це найкраще опалення без газу та електрики.

Сталеві печі з шамотом - швидко нагрівають приміщення та мають гарний рівень ККД. Монтаж печі, також не складе труднощів, все що потрібно, це з'єднати піч з димарем.

Великий асортимент печей MBS дозволить підібрати та купити піч на дровах, для будь-яких потреб:

  • печі опалювальні;
  • печі опалювально-варильні;
  • варильні печі з духовкою;
  • печі з водяним контуром.

Печі буржуйки для опалення

Печі каміни на дровах для обігріву будинку, дачі, літньої кухні. Обігрів піччю на дровах - це найоптимальніший спосіб швидко та економно отримати тепло. Також печі каміни має велике термостійке скло – для спостереження за процесом горіння.

Буржуйки на дровах MBS (МБС) швидко встановлюються, монтаж своїми руками не складе труднощів, просто приєднуються до димаря і вже можна користуватися. Так що Ви зможете купити піч на дровах MBS (МБС) і в той же день її встановити та користуватися.

Печі з варильною поверхнею

Також доступні печі з варильною поверхнею. Можливо варіант: печі з варильною плитою або печі з конфоркою. Такі варильні печі вирішують головне питання - як готувати їжу без газу та електрики.

Страви приготовані в печі на дровах – мають насичений смак із дитинства. Так що варильні печі на дровах – ідеальне рішення для дачі чи заміського будинку.

Печі з духовкою

Для ще більших можливостей у готуванні, зверніть свою увагу на печі на дровах із духовкою MBS (МБС). Печі з духовкою дозволять вам запікати хліб та м'ясо, робити ароматну випічку та багато іншого.

Такі печі з духовкою, як правило, комплектуються оглядовим склом та термометром для спостереження за процесом приготування.

Печі з водяним контуром

Печі з водяним контуром - можуть замінити повноцінний котел. Буржуйки з водяною сорочкою можуть працювати з радіаторним опаленням, системою "тепла підлога" та для отримання гарячої води за допомогою бойлера непрямого нагріву.

Є універсальні моделі, які включають переваги всіх перелічених вище печей, тобто буржуйка 5 в 1: піч опалювальна, камін, піч з варильною поверхнею, піч з духовкою і піч з водяним контуром.

Ми доставляємо продукцію по всій Україні, включаючи Київ, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Калуш, Долина, Моршин, Стрий, Львів, Ужгород, Мукачево, Бровари, Дрогобич, Кривий Ріг, Черкаси, Харків, Одеса та Вінниця.

Доставка по Україні. Доставка у будь-яке місто.